27.03.2015

DIY: Typografia, pomysł na prezent i dekorację ściany cz.3No, a kto nie lubi? :) O urodzinach Kasi już trochę było, a to pakowałam jej prezent i pokazałam Wam jak ze zwykłego kartonu zrobić piękne pudło:
Że urodziny, to należała się kartka, także wykonana hand-made:

I prezenty. Jednym z upominków dla Kasi stała się właśnie typografia. Wydrukowana na papierze o solidnej gramaturze, w rozmiarze zacnym 90x70cm. Oprawiona w ramkę, jak dobrze zgadywałam, pięknie się wpisała do wnętrza mieszkania przyjaciółki i jej małżonka. Jednakże pierwszą "sesję" wykonałam u siebie:

Jak wspominałam wcześniej, mieszkanie Państwa Pastw bardzo chcę Wam zaprezentować, bo to majsterkowicze z krwi i kości, ale polecieli sobie na Sri Lankę i uniemożliwili wykonanie zdjęć :P Więc czekam i czekam aż mnie wpuszczą do siebie na pół dnia, przesuwając, ustawiając i dekorując swoje bardzo pomysłowe przestrzenie abyście Wy również mieli je okazje poznać:)


Inne inspiracje z grafikami, sentencjami:

1

2

3

4

5

6

Poprzednie moje wykony typograficzne wiszą na mojej obudowie lodówki, o której czytaliście tutaj, klik  :


A wy wykorzystujecie u siebie w domu typografie, grafiki, sentencje? Może zrobiliście jakieś sami? Pochwalcie się:) Tymczasem spotykamy się po weekendzie, czas na nowy wpis w "moich przestrzeniach"

źródła zdjęć:
pierwsze: kaboompics.coom
1,2,3- etsy.com
4 homesninemsm.com
5 lagarbatella.com
6 anabundanceof.tumblr.com


« Nowszy post Starszy post »

Komentarze