03.01.2015

Waszych 5 ulubionych refreszingów DIY [postów] w 2014 roku


       Jak wszyscy to wszyscy. W szczególności, że osoby zaglądające od niedawna nie muszą mieć ochoty na przeglądanie całego archiwum. A jest co oglądać! Zaczęłam 30 września 2014. Jestem więc świeżakiem. Za nami 32 posty (33 wliczając ten). Mnóstwo meblarskich metamorfoz, których zestawienie również kiedyś przygotuję. Do tego posty DIY m.in. o recyklingach, wykorzystaniu niepotrzebnych bambelotów w domu. Uzupełnieniem stają się powoli inspiracje. Mam nadzieję iż każdy znajduje coś dla siebie, a jeśli nie dla siebie to może zawsze polecić koleżance/koledze ;)

Numer 1.Szafka Grażyna. Czyli refreszing stolika, najpewniej pod telewizor, który stał się bieliźniarką. Nie ukrywam, że sama bardzo lubię ten mebel w swojej sypialni. Wiem, że będzie służył mi kolejne lata i zapewne przejdzie jeszcze jakiś refreszing;)
Numer 2.
Fotel Czesio. To długa historia mebla, który stał się kompanem dla mojej przyjaciółki. Podróżował razem z nią, był świadkiem karmienia jej córusi, z pewnością nie raz towarzyszył jej w książkowych wojażach. 


Numer 3.
Niskobudżetowa metamorfoza krzesła Franka to pierwszy refreszingowy post:) Cieszę się, że przypadł Wam do gustu. Na każdą kieszeń i dla każdego do wykonania.


Numer 4.
Słoikowy post. Kto by pomyślał, że w tym natłoku postów o metamorfozach słoików, mój post również przykuł Waszą uwagę?:) Z pewnością jeszcze nie raz sięgnę do tego materiału, bardzo poczciwy i zawsze obecny w domu.


Numer 5.
Zwykły niezwykły stolik kawowy. Kupiony za grosze na pchlim targu, z ubytkami. Zakrywany obrusami:) Doczekał się swojej niedrogiej przemiany.Cóż więcej dodawać? Dziękuję, dziękuję i jeszcze raz dziękuję. Wiem, że obecnie mniej meblarskich metamorfoz, ale spokojnie. Chcę uzupełnić bloga o inspiracje, te typu DIY oraz wnętrzarskie. Chcę być obecna na targach,festiwalach i kiermaszach. Abyście mieli na tym blogu dostęp do: designu, nowości, aranżacji, pomysłów, porad, koncepcji, metamorfoz. Nie martwcie się jednak. Poznacie jeszcze mnóstwo  meblowych refreszingów. Tych już wykonanych i nowych cudeniek, które zbierałam w 2014r., m.in.:


Będę chciała podzielić się z Wami swoim mieszkaniem i jego refreszingiem. Z pewnością dalej pojawiać się będą rozdawajki (giveaway). A także kilka innych niespodzianek. I choć to "plany", wierzę iż mnie samą zaskoczą;) Bądźcie więc obecni i aktywni. 

« Nowszy post Starszy post »

Komentarze