03.01.2015

Wasze ULUBIONE POSTY 2014


       Jak wszyscy to wszyscy. I ja zrobię dla Was podsumowanie :) Zaczęłam 30 września 2014. Jestem więc świeżakiem. Za nami dopiero trzydzieści dwa posty (trzydzieści trzy wliczając ten). Mnóstwo meblarskich metamorfoz, których zestawienie również kiedyś przygotuję. Do tego posty DIY m.in. o recyklingach, wykorzystaniu niepotrzebnych bambelotów w domu. Uzupełnieniem stają się powoli inspiracje. Mam nadzieję iż każdy znajduje coś dla siebie, a jeśli nie dla siebie to może zawsze polecić koleżance/koledze ;)
Cóż więcej dodawać? Dziękuję, dziękuję i jeszcze raz dziękuję. Wiem, że obecnie mniej meblarskich metamorfoz, ale spokojnie. Chcę uzupełnić bloga o posty DIY oraz wpisy wnętrzarskie. Chcę być obecna na targach, festiwalach i kiermaszach. Abyście mieli na tym blogu dostęp do: designu, nowości, aranżacji, pomysłów, porad, koncepcji, metamorfoz. Nie martwcie się jednak. Poznacie jeszcze mnóstwo  meblowych refreszingów. Tych już wykonanych i nowych cudeniek, które zbierałam w 2014r., m.in.:


Będę chciała podzielić się z Wami swoim mieszkaniem i jego refreszingiem.  A także kilka innych niespodzianek. I choć to "plany", wierzę iż mnie samą zaskoczą;) Bądźcie więc obecni i aktywni. 

« Nowszy post Starszy post »

Komentarze